pátek, únor 28, 2020

zimak hlavicka04

Rozpis ledové plochy

 

 
9. týden 24.02.- 01.03.2020
   
   
pondělí         
24.02.2020             
06:15 - 07:15                  
2.+3.třída
    07:30 - 13:00 volno
    13:30 - 15:30 kraso
    15:45 - 17:00 4.+5. třída
    17:15 - 18:30 ml. žáci + st. žáci
    18:45 - 19:45 junioři + muži
    20:00 - 21:30
ZAMHL
       
       
úterý 25.02.2020 06:15 - 07:15
4.+5. třída
    07:30 - 08:30 kraso
    08:30 - 13:30 volno
    14:00 - 16:15 kraso
    16:30 - 17:30 příprav.+2.+3. třída
    17:45 - 19:00 st. žáci
    19:15 - 20:30 muži
    20:45 - 22:15 Žeravík
       
       
středa 26.02.2020 06:15 - 07:15 2.+3. třída
    07:30 - 09:00 volno
    09:00 - 10:00 HC + MŠ
    10:00 - 11:00 HC + MŠ
    11:00 - 13:30 volno
    13:45 - 16:15 kraso
    16.30 - 17:30 4.+.5 třída
    17:45 - 20:00 junioři - Opava
    20:15 - 21:45 volno - sleva
       
       
čtvrtek 27.02.2020 06:15 - 07:15
4.+5.třída
    07:15 - 08:15 Vystrčil
    08:30 - 14:00 volno
    14:00 - 16:00 kraso
    16:15 - 18:30 ml. žáci - Brumov
    19:15 - 20:30 junioři
    20:45 - 22:15 HC Korytná
       
       
pátek 28.02.2020 06:45 - 07:45
GJAK
    08:00 - 13:00 volno
    13:00 - 15:30 kraso
    15:45 - 17:00
volno - sleva 50%
    17:15 - 20:30 muži - play off 
    20:45 - 22:15 Lehuta
       
       
sobota 29.02.2020 06:30 - 07.30
volno
    07:30 - 11:15 turnaj 3.tříd
    11:30 - 12:30 Česká Zbrojovka
    12:45 - 14:00 Jelenek
    14:15 - 15:45 bruslení veřejnosti
    16:15 - 17:45 AHL
    18:00 - 19:30 AHL
    19:45 - 21:15 Galas
    21:30 - 23:00 Plemenářské služby
       
       
neděle 01.03.2020 07:00 - 08:30 volno
    08:45 - 10:15 Hnila
    10:30 - 12:00 volno 
    12:30 - 14:15 kraso
    14:15 - 15:45 bruslení veřejnosti
    16:15 - 18:45 junioři - Kroměříž
    19:00 - 20:30 SHL - Knot
    20:45 - 22:15 SHL - Knot
       

 

 

 
10. týden 02.03.- 08.03.2020
   
   
pondělí         
02.03.2020             
07:00 - 10:30                  
volno
    11:00 - 13:00 kraso 
    13:00 - 14:30 bruslení veřejnosti
    15:45 - 17:00 4.+5. třída
    17:15 - 18:30 volno - sleva 50%
    18:45 - 19:45 junioři + muži
    20:00 - 21:30
ZAMHL
       
       
úterý 03.03.2020 07:00 - 10:30
volno
    11:00 - 13:00 kraso 
    13:00 - 14:30 bruslení veřejnosti
    15:00 - 16:15 kraso 
    16:30 - 19:00 volno - sleva 50%
    19:15 - 20:30 muži
    20:45 - 22:15 Žeravík
       
       
středa 04.03.2020 09:00 - 10:00 2. + 3. třída
    10:30 - 12:30 kraso 
    13:00 - 14:30 bruslení veřejnosti
    15:00 - 16:15 volno - sleva 50%
    16.30 - 17:45 4.+.5 třída
    18:00 - 19:00 junioři 
    19:15 - 20:45 HC Korytná
    21:00 - 22:30 volno - sleva  30%
       
       
čtvrtek 05.03.2020 06:15 - 07:15
volno
    07:15 - 08:15 Vystrčil
    08:30 - 11:00 volno
    11:00 - 13:00 kraso 
    13:00 - 14:30 bruslení veřejnosti
    15:00 - 16:00 kraso 
    16:15 - 17:30 ml. žáci
    17:45 - 19:00 junioři
    19:15 - 20:30 muži
    20:45 - 22:15 Kovocité
       
       
pátek 06.03.2020 07:00 - 09:00
volno
    09:30 - 10:30 kraso 
    10.45 - 12:15 volno 
    13:00 - 14:30 bruslení veřejnosti
    15:30 - 16:30
ml. žáci
    16:45 - 17:45 st. žáci
    18:00 - 19:30 volno - play off?
    19:45 - 21:15 HC Bánov
    21:30 - 23:00 Pikna
       
       
sobota 07.03.2020 06:00 - 07:00
volno
    07:15 - 08:15 přípravka
    08:30 - 12:30 turnaj 2.tříd
    12:45 - 14:00 Živnéř
    14:15 - 15:45 bruslení veřejnosti
    16:15 - 17:45 AHL
    18:00 - 19:30 AHL
    19:45 - 21:15 volno
    21:30 - 23:00 Plemenářeké služby
       
       
neděle 08.03.2020 07:00 - 08:30 volno
    08:45 - 10:15 volno
    10:30 - 12:00 HC Korytná
    12:30 - 14:00 Loučka 
    14:15 - 15:45 bruslení veřejnosti
    16:15 - 18:45 junioři - Boskovice
    19:45 - 21:15 Policie
       

 

 

 
11. týden 09.03.- 15.03.2020
     
   
pondělí              
09.03.2020                           
06:15 - 07:15                        
2.+3.třída     
    07:30 - 13:00 volno
    13:30 - 15:30 kraso
    15:45 - 17:00 4.+5. třída
    17:15 - 18:30 ml. žáci + st. žáci
    18:45 - 19:45 junioři + muži
    20:00 - 21:30
ZAMHL
       
       
úterý 10.03.2020 06:15 - 07:15
4.+5. třída
    07:30 - 13:30 volno
    14:00 - 16:15 kraso
    16:30 - 17:30 příprav.+2.+3. třída
    17:45 - 19:00 st. žáci
    19:15 - 20:30 muži
    20:45 - 22:15 Žeravík
       
       
středa 11.03.2020 06:15 - 07:15 2.+3. třída
    07:30 - 09:00 volno
    09:00 - 10:00 HC + MŠ
    10:00 - 13:30 volno
    13:45 - 16:15 kraso
    16.30 - 17:45 4.+.5 třída
    18:00 - 19:00 junioři  
    19:15 - 20:45 Bednařík
    21:00 - 22:30 volno
       
       
čtvrtek 12.03.2020 06:15 - 07:15
4.+5.třída
    07:15 - 08:15 Vystrčil
    08:30 - 14:00 volno
    14:00 - 16:00 kraso
    16:15 - 17:30
    17:45 - 19:00 junioři
    19:15 - 20:30 muži
    20:45 - 22:15 HC Korytná
       
       
pátek 13.03.2020 06:45 - 07:45
GJAK
    08:00 - 13:00 volno
    13:00 - 15:30 kraso
    15:30 - 16:30
ml. žáci
    16:45 - 17:45 st. žáci
    18:00 - 19:30 Hockeybar play off?
    19:45 - 21:15 HC Bánov
    21:30 - 23:00 Lehuta
       
       
sobota 14.03.2020 07:15 - 08.15
přípravka
    08:30 - 12:00 4.+5. třída - Uh.Ostroh
    12:15 - 14:15 ml.žáci - Vsetín
    14:30 - 15:45 bruslení veřejnosti
    16:15 - 17:45 AHL
    18:00 - 19:30 AHL
    19:45 - 21:15 Galas
    21:30 - 23:00 Plemenářské služby
       
       
neděle 15.03.2020 07:00 - 08:15 volno
    08:30 - 10:00 Hnila
    10:15 - 12:15 ml.žáci - Val.Meziříčí
    12:30 - 14:15 kraso
    14:15 - 15:45 bruslení veřejnosti
    16:15 - 17:45 SHL - Knot
    18:00 - 19:30 SHL - Knot
    19:45 - 21:15 policie
       

 

 
12. týden 16.03.- 22.03.2020
    
   
pondělí          
16.03.2020              
06:15 - 07:15                  
2.+3.třída
    07:30 - 13:00 volno
    13:30 - 15:30 kraso
    15:45 - 17:00 4.+5. třída
    17:15 - 18:30 ml. žáci + st. žáci
    18:45 - 19:45 junioři + muži
    20:00 - 21:30
ZAMHL
       
       
úterý 17.03.2020 06:15 - 07:15
4.+5. třída
    07:30 - 13:30 volno
    14:00 - 16:15 kraso
    16:30 - 17:30 příprav.+2.+3. třída
    17:45 - 19:00 st. žáci
    19:15 - 20:30 muži
    20:45 - 22:15 Žeravík
       
       
středa 18.03.2020 06:15 - 07:15 2.+3. třída
    07:30 - 09:00 volno
    09:00 - 10:00 HC + MŠ
    10:00 - 13:30 volno
    13:45 - 16:15 kraso
    16:30 - 17:45 4. + 5. třída
    18:00 - 19:00 junioři 
    19:15 - 20:45 Bednařík
    21:00 - 22:30 HC Koytná
       
       
čtvrtek 19.03.2020 06:15 - 07:15
4.+5.třída
    07:15 - 08:15 Vystrčil
    08:30 - 10:00 volno
    10:00 - 16:00 kraso
    16:15 - 17:30 ml. žáci
    17:45 - 19:00 junioři
    19:15 - 20:30 muži 
    20:45 - 22:15 Kovocité
       
       
pátek 22.03.2020 07:00 - 09:00
GJAK
    08:00 - 13:00 volno
    13:00 - 15:30 kraso
    15:30 - 16:30
ml. žáci
    16:45 - 17:45 st. žáci
    18:00 - 19:30 Hockeybar
    19:45 - 21:15 HC Bánov
    21:30 - 23:00 Pikna
       
       
sobota 21.03.2020 06:30 - 07.30 
volno
    07:45 - 08:45 přípravka
    09:00 - 11:00 ml.žáci - Uh.Ostroh
    11:15 - 12:15 volno
    12:30 - 14:00 Galas
    14:15 - 15:45 bruslení veřejnosti
    16:15 - 17:45 AHL
    18:00 - 19:30 AHL
    19:45 - 21:15 Galas
    21:30 - 23:00 Plemenářské služby
       
       
neděle 22.03.2020 07:00 - 08:30 volno
    08:45 - 10:15 HC Korytná
    10:30 - 12:00 SHL - Knot
    12:30 - 14:15 kraso
    14:15 - 15:45 bruslení veřejnosti
    16:15 - 17:15 Zálesí
    17:30 - 19:00 Galas
    19:45 - 21:15 Policie

 

13. týden 23.03.- 29.03.2020
     
   
pondělí              
23.03.2020                           
06:15 - 07:15                        
2.+3.třída     
    07:30 - 13:00 volno
    13:30 - 15:30 kraso
    15:45 - 17:00 4.+5. třída
    17:15 - 18:30 ml. žáci + st. žáci
    18:45 - 19:45 junioři + muži
    20:00 - 21:30
ZAMHL
       
       
úterý 24.03.2020 06:15 - 07:15
4.+5. třída
    07:30 - 13:30 volno
    14:00 - 16:15 kraso
    16:30 - 17:30 příprav.+2.+3. třída
    17:45 - 19:00 st. žáci
    19:15 - 20:30 muži
    20:45 - 22:15 Žeravík
       
       
středa 25.03.2020 06:15 - 07:15 2.+3. třída
    07:30 - 09:00 volno
    09:00 - 10:00 HC + MŠ
    10:00 - 13:30 volno
    13:45 - 16:15 kraso
    16.30 - 17:45 4.+.5 třída
    18:00 - 19:00 junioři  
    19:15 - 20:45 Bednařík
    21:00 - 22:30 volno
       
       
čtvrtek 26.03.2020 06:15 - 07:15
4.+5.třída
    07:15 - 08:15 Vystrčil
    08:30 - 14:00 volno
    14:00 - 16:00 kraso
    16:15 - 17:30
    17:45 - 19:00 junioři
    19:15 - 20:30 muži
    20:45 - 22:15 HC Korytná
       
       
pátek 27.03.2020 06:45 - 07:45
GJAK
    08:00 - 13:00 volno
    13:00 - 15:30 kraso
    15:30 - 16:30
ml. žáci
    16:45 - 17:45 st. žáci
    18:00 - 19:30 Hockeybar 
    19:45 - 21:15 HC Bánov
    21:30 - 23:00 Lehuta
       
       
sobota 28.03.2020 07:45 - 08.45
přípravka
    09:00 - 10:30 volno
    10:45 - 12:15 volno
    12:30 - 14:00 HC Korytná
    14:30 - 15:45 bruslení veřejnosti
    16:15 - 17:45 Pešák
    18:00 - 19:30 Galas
    19:45 - 21:15 volno
    21:30 - 23:00 Plemenářské služby
       
       
neděle 29.03.2020 07:00 - 08:15 volno
    08:45 - 10:15 Hnila
    10:30 - 12:00 HC Korytná
    12:30 - 14:15 kraso
    14:15 - 15:45 bruslení veřejnosti
    16:00 - 17:00 Esterka
    17:15 - 18:45 volno
    19:00 - 20:30 SHL - Knot
    20:45 - 22:15 SHL - Knot

 

konec sezóny

zavřít kalkulačka

Kalkulačka vstupného

Den a délka návštěvy

Počet osob

Výpočet vstupného